Wijn voor water
Wijn in water veranderen is lastig. Wat wel kan, is een fles van The Good Wine kopen. Voor elke verkochte fles biologische en vegan wijn doneren zij 750 liter water aan kleine dorpsgemeenschappen in Afrika.
Bij The Good Wine vind je lekker wit, rood en sinds kort ook rosé! Afkomstig van het organische en biodynamische Château Maris van Robert Eden.

Veilig water als dagtaak
Toegang tot drinkwater is de basis van ons bestaan. Het is sinds 2010 zelfs een mensenrecht, maar voor bijna 800 miljoen mensen is het een dagtaak om aan veilig water te komen. Dat is 1 op de 10 mensen op aarde. The Good Wine combineert het leveren van schoon drinkwater in gebieden waar het hard nodig is met de liefde voor wijn. Drinkt dat niet veel fijner?
Van toiletrol naar wijnfles
De initiatiefnemers achter The Good Wine hebben al eerder laten zien dat ze de wereld een beetje mooier willen maken. Bijvoorbeeld met The Good Roll, de boomvriendelijke en duurzame toiletrol van gerecycled papier. The Good Roll doneert de helft van de nettowinst aan de bouw van toiletten en watervoorzieningen in Afrika.
